Poznaj swoje mocne strony w oparciu o FRIS®!

FRIS® to nowe narzędzie rozwojowe. Trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia i działania. Pokazuje, jak najlepiej możesz wykorzystać swoje predyspozycje – w pracy, życiu osobistym, czy rozwoju.

Jeśli chcesz:

  • lepiej poznać siebie, naturalne zdolności Twojego umysłu,
  • odkryć swój Styl Działania,
  • przekonać się, jakie są mocne strony i unikalne cechy Twojego Stylu Myślenia i Działania,
  • poznać inne Style Myślenia i zobaczyć, jak można się z nimi skutecznie komunikować,
  • przyjrzeć się swoim predyspozycjom i zgodnie z nimi wybrać kierunek studiów, zawód, czy pracę,
  • świadomie poprowadzić swoją ścieżkę kariery w oparciu o talenty, potencjały i mocne strony,
  • urozmaicić swoje CV i wyróżnić się spośród kandydatów – dołączając raport FRIS® do aplikacji,
  • omówić na sesji informacji zwrotnej, jak wykorzystać swój Styl Myślenia i Działania do budowania satysfakcjonującego życia osobistego i zawodowego.

To FRIS® jest właśnie dla Ciebie!

Moja przygoda z FRIS® rozpoczęła się jeszcze na etapie tworzenia i testowania narzędzia. W internecie zobaczyłam propozycję wypełnienia kwestionariusza, z informacją, że na zakończenie projektu otrzymam raport. Tak też się stało. Kiedy otworzyłam raport, zobaczyłam, rozbudowany, przejrzysty, czytelny opis mojego Stylu Myślenia i Działania. Informacje tam zawarte uporządkowały wiedzę o mnie samej, pokazały nową perspektywę „widzenia siebie” poprzez Styl Myślenia i Działania. Zrozumiałam, czemu świat wyobraźni, idei, „szerokiego patrzenia” jest mi tak bliski – mój umysł pracuje w trybie Wizjonera. Ta wiedza pozwoliła mi okiełznać sposób, w jaki pracuje mój umysł.
Na fali tych doświadczeń zapragnęłam dzielić się tym narzędziem z innymi i zostałam Certyfikowanym Trenerem FRIS®.
Wrażenie jakie wywołuje FRIS® u moich klientów jest podobne do mojego. Zawsze słyszę: „wow, ale trafne – to naprawdę o mnie!”, często: „ale jestem fajna”, czasem: „teraz rozumiem, czemu nie spełniałem się w mojej pracy, była niezgodna z moimi predyspozycjami”.
Ludzie odkrywają, że posiadają wyjątkowe potencjały i możliwości z nimi związane. Często informacje zawarte w raporcie służą do większej akceptacji siebie, wyrozumiałości względem siebie i innych, mają też znaczenie dla poczucia własnej wartości.

Zatem przygodo FRIS’owa trwaj!

Jeśli też chcesz przeżyć przygodę z FRIS®, skontaktuj się ze mną.

Zapraszam,
Agnieszka Kubińska

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!