mgr Agnieszka Kubińska

psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego i biznesu, mediator rodzinny.

Z pasją i radością inspiruję ludzi do poznawania siebie, swoich potencjałów i bycia sobą. Zachęcam do odnalezienia równowagi w relacjach, życiu osobistym i zawodowym. Moją uwagę skupiam na budowaniu jakości w życiu i biznesie w oparciu o innowację, kreatywność i holistyczne podejście. Oferuję swoją wnikliwość, wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań nawet najtrudniejszych problemów. Proponuję różne drogi dojścia do własnego mistrzostwa.

Rozwój osobisty jest moją pasją od kiedy pamiętam. Swoją pierwszą mediację przeprowadziłam na obozie sportowym w 8 klasie SP, pomiędzy skłóconą grupą wspaniałych dzieciaków. Dodam, że z dobrym skutkiem. Później wybrałam psychologię jako kierunek studiów i tak rozpoczęłam swoją profesjonalną ścieżkę rozwoju. Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Psychoterapii, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, kurs mediatora rodzinnego, Psychologię Transportu oraz uczestniczyłam w licznych warsztatach rozwojowych. Miłość do sportu zaprowadziła mnie na AWF w Gdańsku, który ukończyłam.

Staż kliniczny odbyłam prowadząc psychoterapię indywidualną oraz grupową w Ośrodku Psychoterapii „Ogród”. Współpracowałam ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, a także Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej Niebieskiej Akademii Warszawskiej. Prowadziłam wiele szkoleń i warsztatów dla różnych grup odbiorców o zróżnicowanej tematyce. Pracowałam także jako konsultant, coach, doradca zawodowy w biznesie. Współpracowałam przez kilka lat z Warszawską Grupą Psychologiczną i przez dwa lata pracowałam jako psycholog, psychoterapeuta w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach

Z dużą wdzięcznością myślę o moich nauczycielach, współpracownikach i klientach. Dzięki różnorodnym doświadczeniom i własnemu rozwojowi stworzyłam swoją firmę. Poprzez tę działalność dalej chcę inspirować ludzi do odkrywania siebie, swoich talentów, wyrażania siebie z miłością i radością.

Symbolem mojej aktywności jest motyl. Podobnie jak człowiek, przechodzi przez różne fazy rozwoju, by stać się w pełni sobą – dojrzałą, piękną i wyjątkową istotą.

Moją pasją jest świadome życie, podróżowanie w głąb siebie, ale też do różnych zakątków świata. Kocham aktywność fizyczną i wegetariańskie jedzenie. Lubię czytać, a i pisanie sprawia mi wiele radości. Cenię sobie równowagę w różnych aspektach życia.

Zapraszam do kontaktu i ciepło pozdrawiam,
Agnieszka Kubińska

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!